Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs w ramach Trzydziestkowego Dnia Języków Obcych

W ramach obchodów Trzydziestkowego Dnia Języków Obcych, który zazwyczaj świętowaliśmy w okresie pomiędzy Nowym Rokiem a feriami zimowymi, zdecydowaliśmy się ogłosić konkurs na inforgrafikę/filmik dotyczący kraju, którego język uczony jest w naszej szkole. 

Praca powinna zawierać nieszablonowe informacje i ciekawostki dotyczące tego kraju. Format pracy jest dowolny, o ile będziemy mogli opublikować go na szkolnym koncie instagramowym (30lolodz).

Każda klasa będzie losować kraj na temat którego będzie przygotowywać pracę spośród następujących: Nowa Zelandia, Australia, Kanada, Rosja, Ukraina, Białoruś, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Francja, Hiszpania, Kuba, MeksykPeru. Losowanie krajów odbędzie się w środę, 15 grudnia, w sali 29 na pierwszej długiej przerwie obiadowej (11:45) - zapraszamy przedstawicieli każdej z klas! Jeżeli nikt nie stawi się na losowanie, dany kraj będzie wylosowany przez organizatorów.

Prace należy nadsyłać do 4 grudnia 2022. Zostaną ocenione przez jury oraz poddane głosowaniu na instagramie - prace z największą liczbą polubień dostaną dodatkowe punkty. Wyniki zostaną ogłoszone 11 lutego.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu i kryteriów oceniania znajdziecie w regulaminie.