«

»

„Dzień z życia w Pałacu Herbsta”.

Szanowni Państwo,

Muzeum Pałac Herbsta ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II edycji konkursu na komiks „Dzień z życia w Pałacu Herbsta”.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VII szkół podstawowych oraz uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest kreatywne wykorzystanie formy literacko-plastycznej, zapoznanie uczestników z historią Pałacu Herbsta oraz zamieszkującej go rodziny. Zadaniem uczestników jest wykonanie komiksu opowiadającego o wyimaginowanym dniu z życia rodziny Herbstów.

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przy ocenie prac brane będą pod uwagę umiejętność łączenia formy literackiej z plastyczną, pomysłowość, niekonwencjonalne ujęcie tematu, zastosowane techniki plastyczne, samodzielność wykonania oraz estetyka.

Z poważaniem,

Dział Edukacji
Muzeum Pałac Herbsta
Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi
tel. 42 674 96 98 w. 35

Dzień z życia w Pałacu Herbsta – regulamin konkursu