KLAUZULA INFORMACYJNA

Najdrożsi!

Wnioski już złożone i zaakceptowane. Teraz czekamy na otwarcie kolejnego etapu, czyli donoszenia kopii dokumentów (świadectwa szkolnego i wyników egzaminu ósmoklasisty). Zbieranie dokumentów trwa od 25 czerwca do 14 lipca. W tym czasie bardzo prosimy o zalogowanie się na swoje konto na Vulcanie, wpisanie wyników egzaminów i ocen ze świadectwa. Wtedy możecie dostarczyć kopie dokumentów do naszej szkoły, my zweryfikujemy czy wszystko się zgadza i to będzie już oznaczało przejście do kolejnego etapu.
Okres od 25 czerwca do 14 lipca to również czas na dokonywanie zmian we wniosku. Jeżeli chcecie dodać kolejne szkoły/klasy do wniosku, to możecie to zrobić w tym czasie. Pamiętajcie, żeby zrobić to przed złożeniem kopii dokumentów (osoby, które składają wnioski papierowo muszą przynieść nowy wniosek razem z dokumentami - w przeciwnym wypadku będą sprzeczne informacje we wniosku i systemie).
Dla osób, które wybrały inne szkoły niż nasza to również dobry czas, żeby wybrać "Trzydziestkę" jako pierwszą na liście. Wtedy wszystkie kopie dokumentów musicie donieść do nas. Zachęcamy gorąco do wybrania naszej szkoły jako pierwszej!

A tutaj można zobaczyć naszą ulotkę na Genially. Poniżej możecie zobaczyć jej część dotyczącą profili klas.

Grafika z tabelą profili klas na rok szkolny 2021/2022

Klasa 1A - językowo humanistyczna - liczba osób 30.

• język polski,
  • do wyboru historia lub WOS.

• historia lub wos.
Klasa 1B będzie podzielona na dwie grupy - przyrodniczą (1Bp) i matematyczną (1Bm).
Klasa 1Bp - przyrodnicza - liczba osób 15.

• biologia,
  • do wyboru chemia lub geografia.

• biologia.
Klasa 1Bm - matematyczna - liczba osób 15.

• matematyka,
  • do wyboru chemia lub fizyka.

• fizyka lub chemia.
Klasa 1C - turystyczna, nauk o świecie - liczba osób 30.

• geografia,
  • oraz do wyboru WOS lub matematyka.

• geografia.

W każdej klasie możecie wybrać drugi język obcy:

• hiszpański,
  • niemiecki,
  • rosyjski,
  • francuski.

Nauczanie rosyjskiego i francuskiego będzie zależeć od ilości chętnych.

Znamy również wychowawców klas!

• 1A - Witold Świstek
  • 1B - Michał Kiriczenko
  • 1C - Adam Panaszek

Trzech wychowawców klas od lewej klasa 1a Witold Świstek, 1B Michał Kiriczenko i 1C Adam Panaszek