Archiwum kategorii: Ogłoszenia

To już pewne !!! XXX LO tylko na Sowińskiego !!!

 

Kobieta z głową w chmurach.

Wywiad z Panią Anną Miderą, Prezesem Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi przeprowadzili Joanna Szokalska i Piotr Kołodziejczyk, redaktorzy szkolnej gazetki. Jak to się stało, że zaczęła Pani pracować na łódzkim lotnisku? Był to Pani świadomy wybór, czy bardziej przypadek, przecież Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi nazywany był „lotniskiem widmo”. Czy miała …

Kontynuuj czytanie »

Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

Zajęcia w Pracowni Rysunku i Designu

Pierwsze po przerwie semestralnej zajęcia w Pracowni Rysunku i Designu odbędą się dnia 15.02 (czwartek) o godz 15.00 oraz dnia 16.02 (piątek) o godz 15.00. Lista uczestników dostępna w zakładce pracownia oraz w gablocie z ogłoszeniami. 

Obiady – LUTY 2018

Termin płatności za obiady w LUTYM 2018 r. od 13 do 19 lutego 2018. Po terminie wpłaty nie będą przyjmowane!!! Cena jednego obiadu  – 4 zł. Luty – 52 zł ( 13 obiadów ) Zapisy na obiady w pani Intendent w sklepiku szkolnym. Wpłaty w Sekretariacie szkoły.

I bieg – „Julianów na 5”

24 marca zapraszamy  wszystkich miłośników aktywnego stylu życia na I bieg Julianów „na 5”. Bieg odbędzie się w Parku Julianowskim, biuro zawodów w Naszej szkole. Zapraszamy na bieg główny – 5 km oraz biegi w kategoriach gimnazjum – 1,5 km oraz biegi szkół podstawowych kl 6 -7 , dystans 800 m i klasy 4 – 5, …

Kontynuuj czytanie »

Nowy plan lekcji

Nowy plan lekcji znajduje się na stronie szkoły. Proszę się z nim zapoznać. Proszę zwrócić uwagę na zmiany sal lekcyjnych! Plan obowiązuję od 12 lutego 2018 roku.

Obiady – Styczeń 2018

Termin płatności za obiady za STYCZEŃ 2018 od 3 do 10 stycznia 2018. Po terminie wpłaty nie będą przyjmowane!!! Cena jednego obiadu  – 4 zł. Styczeń – 76 zł ( 19 obiadów ) Zapisy na obiady w pani Intendent w sklepiku szkolnym. Wpłaty w Sekretariacie szkoły.

Obiady – Grudzień

Terminy płatności za obiady 27 listopada – 6 grudnia ( uwaga 30 listopada – kasa nieczynna ). Koszt obiadów – 60 zł.

12 Wielka Lekcja Geografii

W piątek grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w 12 WIELKIEJ LEKCJI GEOGRAFII, która jest częścią  19 EXPLORERS FESTIVAL. Tematem lekcji były „Wybrzeża świata”. Wysłuchaliśmy opowieści z dalekiego Spitsbergenu, odbyliśmy podróż szlakiem przyrody, kultury i tradycji przez Wybrzeża Południowobałtyckie, poznaliśmy miejsca starcia żywiołów, podróż ku wiedzy zaprowadziła nas tam, gdzie ląd spotyka się z oceanem.

Starsze posty «